Hetfield

hetfield
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2013
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 12% Shallow Hal (2001) - Rated 11 Feb 2013
75 12% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 11 Feb 2013
80 31% Capote (2005) - Rated 11 Feb 2013
80 31% Spanglish (2004) - Rated 11 Feb 2013
80 31% A Time to Kill (1996) - Rated 11 Feb 2013
85 68% The Green Mile (1999) - Rated 11 Feb 2013
80 31% The Tourist (2010) - Rated 11 Feb 2013
85 68% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 11 Feb 2013
85 68% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 11 Feb 2013
85 68% Brokeback Mountain (2005) - Rated 11 Feb 2013