HighLighter

highlighter
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 24% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
100 99% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
80 52% The Skeleton Key (2005) - Rated 14 Aug 2007
60 12% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
80 52% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 82% Pay It Forward (2000) - Rated 14 Aug 2007
95 92% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
70 24% Vegas Vacation (1997) - Rated 14 Aug 2007
80 52% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 52% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007