![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Highbrow71 | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Canada
|

| 80 | The Sixth Sense (1999) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Capturing the Friedmans (2003) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Ronin (1998) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Inside Man (2006) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Boogie Nights (1997) - Aug 20, 2009 |
| 95 | 28 Days Later (2002) - Aug 20, 2009 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Aug 20, 2009 |
| 90 | The Evil Dead (1981) - Aug 20, 2009 |
| 80 | I'm Gonna Git You Sucka (1988) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |