![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HippieofDoom | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2011
Location: Johnson City, Tennessee , USA
|

| 100 | Aliens (1986) - Mar 06, 2012 |
| 100 | Taxi Driver (1976) - Feb 13, 2012 |
| 100 | Nosferatu (1922) - Feb 13, 2012 |
| 95 | Princess Mononoke (1997) - Feb 13, 2012 |
| 100 | Night of the Living Dead (1968) - Feb 13, 2012 |
| 95 | No Country for Old Men (2007) - Feb 13, 2012 |
| 95 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Feb 13, 2012 |
| 100 | Eraserhead (1977) - Feb 13, 2012 |
| 100 | A Clockwork Orange (1971) - Feb 13, 2012 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Feb 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |