HisDudeness

hisdudeness
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 44% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
64 44% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
67 50% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
27 9% Clueless (1995) - Rated 14 Aug 2007
49 29% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
91 96% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
0% Miss Congeniality (2000) - Rated 14 Aug 2007
90 95% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 14 Aug 2007
98 99% Baseketball (1998) - Rated 14 Aug 2007
52 31% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007