![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hitokiri | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2008
Location: Badajoz, Badajoz, Spain
|
|
Bio: Jum!
| |

| 100 | Be Kind Rewind (2008) - Dec 19, 2008 |
| 95 | The Virgin Suicides (1999) - Dec 15, 2008 |
| 98 | Manhattan (1979) - Dec 15, 2008 |
| 95 | Lost in Translation (2003) - Dec 15, 2008 |
| 100 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Dec 15, 2008 |
| 100 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 15, 2008 |
| 85 | Thumbsucker (2005) - Dec 15, 2008 |
| 95 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Dec 15, 2008 |
| 80 | Memento (2001) - Dec 15, 2008 |
| 99 | Edward Scissorhands (1990) - Dec 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |