![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hiwashi | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2009
|
|
Bio: lolwhat
| |

| 85 | Natural Born Killers (1994) - Nov 15, 2009 |
| 85 | Jackie Brown (1997) - Nov 14, 2009 |
| 80 | Zombieland (2009) - Nov 12, 2009 |
| 75 | Public Enemies (2009) - Oct 29, 2009 |
| 65 | The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Oct 29, 2009 |
| 75 | Bolt (2008) - Oct 29, 2009 |
| 95 | Inglourious Basterds (2009) - Oct 25, 2009 |
| 95 | Life of Brian (1979) - Oct 22, 2009 |
| 85 | True Romance (1993) - Oct 22, 2009 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Oct 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |