Hobbes24

hobbes24
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 49% Spider-Man (2002) - Rated 14 Mar 2014
75 49% Casino (1995) - Rated 14 Mar 2014
70 26% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 14 Mar 2014
80 71% Blade Runner (1982) - Rated 14 Mar 2014
75 49% There's Something About Mary (1998) - Rated 14 Mar 2014
75 49% Taken (2008) - Rated 14 Mar 2014
75 49% Planet of the Apes (2001) - Rated 14 Mar 2014
70 26% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 14 Mar 2014
65 13% The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Rated 14 Mar 2014
85 82% The Fast and the Furious (2001) - Rated 14 Mar 2014