![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HobbesZ | |
![]() |
Film Freak - 944 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2012
Location: USA
|

| 85 | The Burbs (1989) - Mar 09, 2012 |
| 81 | Stake Land (2011) - Mar 09, 2012 |
| 32 | Don't Be Afraid of the Dark (2011) - Mar 09, 2012 |
| 20 | Puncture (2011) - Mar 09, 2012 |
| 55 | Killer Elite (2011) - Mar 09, 2012 |
| 23 | Fright Night (2011) - Mar 09, 2012 |
| 35 | Dream House (2011) - Mar 09, 2012 |
| 89 | The Guard (2011) - Mar 09, 2012 |
| 66 | 30 Minutes or Less (2011) - Mar 09, 2012 |
| 85 | Take Shelter (2011) - Mar 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |