Hockles

hockles
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 38% A Christmas Story (1983) - Rated 05 Sep 2015
84 49% Casino Royale (2006) - Rated 13 Apr 2012
76 27% School of Rock (2003) - Rated 13 Apr 2012
91 81% Top Gun (1986) - Rated 13 Apr 2012
81 38% RoboCop 3 (1993) - Rated 13 Apr 2012
100 99% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Apr 2012
97 93% The Godfather (1972) - Rated 13 Apr 2012
89 74% Starship Troopers (1997) - Rated 13 Apr 2012
86 60% Office Space (1999) - Rated 13 Apr 2012
84 49% High Fidelity (2000) - Rated 13 Apr 2012