![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Holden | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Anna and the King (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Basic Instinct (1992) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Conspiracy Theory (1997) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Hours (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | In the Bedroom (2001) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Intolerable Cruelty (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |