![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hollywood | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Australia
|

| 90 | WALL·E (2008) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Weird Science (1985) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Independence Day (1996) - Aug 19, 2009 |
| 85 | I Am Legend (2007) - Aug 19, 2009 |
| 85 | There's Something About Mary (1998) - Aug 19, 2009 |
| 20 | The Virgin Suicides (1999) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Mission: Impossible (1996) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Men in Black II (2002) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |