![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HomerIsA | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 74 | Orange County (2002) - Aug 13, 2007 |
| 89 | The Magdalene Sisters (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Lackawanna Blues (2005) - Aug 13, 2007 |
| 98 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | X-Men (2000) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 61 | Wholly Moses! (1980) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Whale Rider (2002) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Oliver Twist (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |