![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Homercles | |
![]() |
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2010
|

| 95 | Das Boot (1981) - Oct 16, 2010 |
| 75 | AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Oct 16, 2010 |
| 90 | Alien (1979) - Oct 16, 2010 |
| 75 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Oct 16, 2010 |
| 80 | A Serious Man (2009) - Oct 16, 2010 |
| 70 | The A-Team (2010) - Aug 14, 2010 |
| 10 | The Wolfman (2010) - Aug 14, 2010 |
| 25 | Zombieland (2009) - Aug 14, 2010 |
| 85 | Sherlock Holmes (2009) - Aug 14, 2010 |
| 15 | Predators (2010) - Aug 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |