![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hooder | |
![]() |
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Apr 19, 2006
Location: Canada
|

| 50 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Radio (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Coach Carter (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Jersey Girl (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Fight Club (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |