![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hoopster | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2008
Location: USA
|

| 58 | The Exorcist (1973) - Aug 09, 2008 |
| 65 | The Dark Knight (2008) - Aug 09, 2008 |
| 76 | Cujo (1983) - Aug 09, 2008 |
| 86 | Cat People (1942) - Aug 09, 2008 |
| 86 | The 7th Victim (1943) - Aug 09, 2008 |
| 84 | The Leopard Man (1943) - Aug 09, 2008 |
| 75 | Night of the Demon (1957) - Aug 09, 2008 |
| 87 | I Walked with a Zombie (1943) - Aug 09, 2008 |
| 98 | Vertigo (1958) - Aug 09, 2008 |
| 99 | The Birds (1963) - Aug 09, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |