Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Houseknecht
Movie Buff - 359 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2007
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 North by Northwest (1959) - Aug 26, 2007
99 Schindler's List (1993) - Aug 26, 2007
89 Cop Land (1997) - Aug 26, 2007
65 The Transporter (2002) - Aug 26, 2007
20 The Karate Kid, Part II (1986) - Aug 26, 2007
50 Crocodile Dundee (1986) - Aug 26, 2007
50 Phenomenon (1996) - Aug 26, 2007
30 Look Who's Talking Now (1993) - Aug 26, 2007
45 The Crow (1994) - Aug 26, 2007
50 Doc Hollywood (1991) - Aug 26, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Houseknecht. Why not go rank more films, then come back and check it out again?