Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Huey
Movie Buff - 175 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2006
Location: USA
Recent Rankings
65 Legends of the Fall (1994) - Aug 13, 2007
40 The Firm (1993) - Aug 13, 2007
52 The Three Musketeers (1973) - Aug 13, 2007
71 Spider-Man (2002) - Aug 13, 2007
58 Seabiscuit (2003) - Aug 13, 2007
80 Hard Boiled (1992) - Aug 13, 2007
42 The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007
38 Super Size Me (2004) - Aug 13, 2007
50 Kalifornia (1993) - Aug 13, 2007
54 The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Huey. Why not go rank more films, then come back and check it out again?