![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Huus | |
![]() |
Movie Buff - 465 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2010
Location: Denmark
|

| 65 | Adventureland (2009) - Dec 25, 2011 |
| 70 | Adam's Apples (2005) - Dec 25, 2011 |
| 85 | 2 Days in Paris (2007) - Dec 25, 2011 |
| 80 | (500) Days of Summer (2009) - Dec 25, 2011 |
| 40 | Jackass: Number Two (2006) - May 01, 2010 |
| 78 | Traffic (2000) - May 01, 2010 |
| 87 | Moon (2009) - Feb 18, 2010 |
| 35 | Dune (1984) - Feb 15, 2010 |
| 62 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Feb 11, 2010 |
| 65 | The Green Mile (1999) - Feb 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |