![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hybernaut | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2006
Location: USA
|

| 75 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Atlantis: The Lost Empire (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Buena Vista Social Club (1999) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Crash (1996) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |