![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hybrid | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2010
Location: Belgium
|

| 75 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Aug 25, 2010 |
| 75 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 25, 2010 |
| 80 | 28 Days Later (2002) - Aug 25, 2010 |
| 75 | Edward Scissorhands (1990) - Aug 25, 2010 |
| 85 | American History X (1998) - Aug 25, 2010 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 25, 2010 |
| 95 | The Great Dictator (1940) - Aug 25, 2010 |
| 65 | The Fast and the Furious (2001) - Aug 25, 2010 |
| 80 | Ocean's Eleven (1960) - Aug 25, 2010 |
| 80 | Clerks II (2006) - Aug 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |