Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Hybrination
Movie Buff - 121 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2007
Location: USA
Recent Rankings
97 Up (2009) - Oct 01, 2010
98 The Fearless Freaks (2005) - Oct 01, 2010
100 Days of Heaven (1978) - Oct 01, 2010
100 The New World (2005) - Oct 01, 2010
100 The Thin Red Line (1998) - Oct 01, 2010
97 The Holy Mountain (1973) - Feb 27, 2010
90 Eyes Without a Face (1960) - Aug 22, 2008
93 Pineapple Express (2008) - Aug 22, 2008
90 Persepolis (2007) - Jul 25, 2008
94 El Topo (1970) - Jul 25, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Hybrination. Why not go rank more films, then come back and check it out again?