![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
IMingenius | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2010
Location: USA
|

| 90 | Fragile (2005) - Jun 24, 2010 |
| 96 | The Haunting in Connecticut (2009) - Jun 24, 2010 |
| 65 | Dead Silence (2007) - Jun 24, 2010 |
| 80 | The Covenant (2006) - Jun 24, 2010 |
| 90 | Day Watch (2006) - Jun 24, 2010 |
| 100 | Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) - Jun 24, 2010 |
| 100 | Mirrors (2008) - Jun 24, 2010 |
| 85 | The Wicker Man (2006) - Jun 24, 2010 |
| 0 | Jenifer (2005) - Jun 24, 2010 |
| 95 | Martyrs (2008) - Jun 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |