![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ian | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2006
Location: USA
|
| 76 | Flightplan (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Robots (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 13, 2007 |
| 65 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Stealth (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Star Trek: Nemesis (2002) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Titanic (1997) - Aug 13, 2007 |
| 62 | The Faculty (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |