Icecold

icecold
Movie Buff - 340 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 75% Scream 2 (1997) - Rated 05 Nov 2007
95 94% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 05 Nov 2007
90 82% Blade (1998) - Rated 05 Nov 2007
90 82% Super Size Me (2004) - Rated 05 Nov 2007
90 82% Over the Hedge (2006) - Rated 05 Nov 2007
84 60% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 05 Nov 2007
93 91% Saw (2003) - Rated 05 Nov 2007
81 44% Con Air (1997) - Rated 05 Nov 2007
79 33% 8 Mile (2002) - Rated 05 Nov 2007
85 65% Taking Lives (2004) - Rated 05 Nov 2007