Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Iceman98_1
Movie Buff - 466 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
95 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007
45 Chicago (2002) - Aug 13, 2007
80 The Rookie (2002) - Aug 13, 2007
70 Constantine (2005) - Aug 13, 2007
90 The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007
85 The Benchwarmers (2006) - Aug 13, 2007
80 Ice Age (2002) - Aug 13, 2007
75 The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007
25 Sweet Home Alabama (2002) - Aug 13, 2007
20 Teaching Mrs. Tingle (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Iceman98_1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?