![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
IcyLiquid | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: May 20, 2010
Location: Montreal, Quebec, Canada
|

| 92 | Mission to Mars (2000) - Jul 21, 2010 |
| 91 | Superbad (2007) - Jul 21, 2010 |
| 90 | The Terminal (2004) - Jul 21, 2010 |
| 95 | 2012 (2009) - Jul 21, 2010 |
| 99 | Serenity (2005) - Jul 21, 2010 |
| 90 | Independence Day (1996) - Jul 21, 2010 |
| 93 | Spider-Man (2002) - Jul 21, 2010 |
| 90 | Red Planet (2000) - Jul 21, 2010 |
| 85 | Universal Soldier (1992) - Jul 21, 2010 |
| 95 | Phenomenon (1996) - Jul 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |