![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Idioteck | |
![]() |
Film Freak - 804 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 82 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Accidental Tourist (1988) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Afterglow (1997) - Aug 13, 2007 |
| 91 | The Age of Innocence (1993) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 82 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 21 | Anaconda (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |