![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ifrit04 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2010
Location: UK
|

| 90 | Sin City (2005) - Apr 26, 2010 |
| 85 | WALL·E (2008) - Apr 26, 2010 |
| 83 | The Fifth Element (1997) - Apr 26, 2010 |
| 90 | Airplane! (1980) - Apr 26, 2010 |
| 83 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Apr 26, 2010 |
| 89 | Casino Royale (2006) - Apr 26, 2010 |
| 75 | Vanilla Sky (2001) - Apr 26, 2010 |
| 88 | Kung Pow!: Enter the Fist (2002) - Apr 26, 2010 |
| 75 | Cloverfield (2008) - Apr 26, 2010 |
| 85 | Clerks (1994) - Apr 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |