![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Iisa-maria | |
![]() |
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: May 6, 2011
Location: Germany
|

| 100 | The Ice Storm (1997) - May 16, 2011 |
| 90 | 21 Grams (2003) - May 16, 2011 |
| 75 | Avatar (2009) - May 16, 2011 |
| 50 | The Brothers Grimm (2005) - May 16, 2011 |
| 90 | The NeverEnding Story (1984) - May 16, 2011 |
| 50 | Henry V (1989) - May 16, 2011 |
| 60 | Fight Club (1999) - May 16, 2011 |
| 50 | Anaconda (1997) - May 16, 2011 |
| 80 | The Machinist (2004) - May 16, 2011 |
| 75 | Disturbia (2007) - May 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |