![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ikijibiki | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 70 | Inside Man (2006) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Aug 18, 2009 |
| 55 | My Girl (1991) - Aug 18, 2009 |
| 48 | Bad Boys II (2003) - Aug 18, 2009 |
| 45 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 18, 2009 |
| 59 | Jurassic Park (1993) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Patton (1970) - Aug 18, 2009 |
| 55 | Star Trek: First Contact (1996) - Aug 18, 2009 |
| 57 | Snakes on a Plane (2006) - Aug 18, 2009 |
| 83 | Collateral Damage (2002) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |