![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Immortaliste | |
![]() |
Movie Buff - 271 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2011
Location: USA
|

| 81 | Plunkett & Macleane (1999) - Aug 14, 2011 |
| 80 | Lonesome Jim (2005) - Aug 14, 2011 |
| 88 | Wristcutters: A Love Story (2007) - Aug 13, 2011 |
| 85 | The Jacket (2005) - Aug 05, 2011 |
| 85 | Let Me In (2010) - Aug 05, 2011 |
| 80 | Defiance (2008) - Aug 05, 2011 |
| 85 | The Red Violin (1998) - Aug 05, 2011 |
| 50 | Passion Play (2010) - Aug 05, 2011 |
| 80 | Desu nôto (2006) - Aug 05, 2011 |
| 85 | The Good Heart (2010) - Aug 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |