![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Imsdal | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Sweden
|

| 70 | Gremlins (1984) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Seven (1995) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Untouchables (1987) - Aug 18, 2009 |
| 40 | The Bourne Identity (2002) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Coming to America (1988) - Aug 18, 2009 |
| 55 | Kindergarten Cop (1990) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Mask (1994) - Aug 18, 2009 |
| 5 | Three Colors: Blue (1993) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Crocodile Dundee II (1988) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |