![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
InLimbo | |
![]() |
Film Freak - 756 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2006
Location: Malta
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Dawn of the Dead (1978) - Dec 20, 2006 |
| 95 | Planet of the Apes (1968) - Dec 20, 2006 |
| 88 | Drugstore Cowboy (1989) - Dec 20, 2006 |
| 68 | Copycat (1995) - Dec 20, 2006 |
| 70 | The Shipping News (2001) - Dec 20, 2006 |
| 50 | Jingle All the Way (1996) - Dec 20, 2006 |
| 90 | Zelig (1983) - Dec 20, 2006 |
| 80 | Das Boot (1981) - Dec 19, 2006 |
| 70 | City by the Sea (2002) - Dec 19, 2006 |
| 70 | Super Troopers (2002) - Dec 19, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |