![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
InaFerrer | |
![]() |
Movie Buff - 446 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2008
Age: 102
Gender: Female
|
|
Message Sent!
Bio: Amateur film buff
| |

| 72 | Umberto D. (1952) - Dec 12, 2009 |
| 80 | The Shining (1980) - Dec 12, 2009 |
| 20 | Flubber (1997) - Dec 11, 2009 |
| 5 | Agent Cody Banks 2: Destination London (2004) - Dec 11, 2009 |
| 78 | Big Night (1996) - Dec 08, 2009 |
| 55 | Angels in the Outfield (1994) - Dec 08, 2009 |
| 35 | Joe Dirt (2001) - Dec 08, 2009 |
| 50 | Tremors II: Aftershocks (1996) - Dec 08, 2009 |
| 15 | Big Momma's House (2000) - Dec 08, 2009 |
| 10 | The Hot Chick (2002) - Dec 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |