![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
InaGouveia | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2010
Location: Salvador, BA, Brazil
|
|
Bio: i LOVE movies
| |

| 100 | Submarine (2010) - Aug 14, 2011 |
| 75 | 101 Dalmatians (1961) - Mar 26, 2011 |
| 74 | Addams Family Values (1993) - Mar 26, 2011 |
| 90 | Only Yesterday (1991) - Mar 20, 2011 |
| 90 | Ponyo (2008) - Mar 20, 2011 |
| 90 | Tales from Earthsea (2006) - Mar 20, 2011 |
| 98 | Whisper of the Heart (1995) - Mar 20, 2011 |
| 90 | My Neighbor Totoro (1988) - Mar 20, 2011 |
| 78 | Iblard jikan (2007) - Mar 20, 2011 |
| 85 | Grave of the Fireflies (1988) - Mar 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |