![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Inc_B | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2010
Location: Australia
|

| 70 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Sep 09, 2010 |
| 85 | Back to the Future (1985) - Sep 09, 2010 |
| 88 | Children of Men (2006) - Sep 09, 2010 |
| 85 | Kung Fu Hustle (2004) - Sep 09, 2010 |
| 80 | The Fly (1986) - Sep 09, 2010 |
| 75 | Ghost World (2001) - Sep 09, 2010 |
| 75 | Kindergarten Cop (1990) - Sep 09, 2010 |
| 45 | Battlefield Earth (2000) - Sep 09, 2010 |
| 75 | Spider-Man 2 (2004) - Sep 09, 2010 |
| 70 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Sep 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |