![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
IndyBoater | |
![]() |
Movie Buff - 121 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2010
Location: Indianapolis, Indiana, USA
|

| 78 | Three Kings (1999) - Jan 04, 2010 |
| 81 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jan 04, 2010 |
| 51 | Moonstruck (1987) - Jan 04, 2010 |
| 61 | Night at the Museum (2006) - Jan 04, 2010 |
| 48 | Elf (2003) - Jan 04, 2010 |
| 58 | City Slickers (1991) - Jan 04, 2010 |
| 72 | Forrest Gump (1994) - Jan 04, 2010 |
| 58 | The Jewel of the Nile (1985) - Jan 04, 2010 |
| 62 | Stargate (1994) - Jan 04, 2010 |
| 72 | Saving Private Ryan (1998) - Jan 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |