![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ingeridh | |
![]() |
Movie Buff - 163 Films Ranked
Member Since: Feb 15, 2009
Location: Tallinn, Estonia, Estonia
|

| 90 | The Reader (2008) - Mar 16, 2009 |
| 89 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Mar 06, 2009 |
| 83 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Mar 06, 2009 |
| 85 | Tomorrow Never Dies (1997) - Mar 06, 2009 |
| 78 | The Golden Compass (2007) - Mar 06, 2009 |
| 65 | Maid in Manhattan (2002) - Mar 06, 2009 |
| 89 | Unfaithful (2002) - Mar 06, 2009 |
| 81 | Some Like It Hot (1959) - Mar 06, 2009 |
| 96 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Mar 06, 2009 |
| 60 | Lost in Translation (2003) - Mar 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |