![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
InsomniaK | |
![]() |
Film Freak - 897 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2012
Location: California, USA
Age: 22
Gender: Male
Status: Single
|
|
Bio: A massive film buff, film lover and film enthusiast, who also happens to enjoy video games, music, sports and beautiful animals.
On a normal day you will either find me watching a movie or two, gaming it for a few hours, browsing the internet, or hanging out downtown with a friend. I hope to one day direct a masterpiece. | |

| 82 T8 | Storytelling (2001) - Feb 07, 2013 |
| 83 T8 | Clerks (1994) - Feb 07, 2013 |
| 78 T6 | Flight (2012) - Feb 07, 2013 |
| 65 T3 | Argo (2012) - Feb 07, 2013 |
| 65 T3 | This Is 40 (2012) - Jan 03, 2013 |
| 30 T1 | My Bloody Valentine 3-D (2009) - Jan 03, 2013 |
| 63 T3 | Valentine's Day (2010) - Jan 03, 2013 |
| 60 T2 | Blue Valentine (2010) - Jan 03, 2013 |
| 69 T4 | V/H/S (2012) - Oct 30, 2012 |
| 46 T1 | Paranormal Activity 4 (2012) - Oct 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,055,000 Movie Rankings and Counting... |