![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Internacular | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|

| 89 | Sideways (2004) - Aug 13, 2007 |
| 99 | 12 Angry Men (1957) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Election (1999) - Aug 13, 2007 |
| 92 | The Quiet American (2002) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Downfall (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 13, 2007 |
| 94 | Fargo (1996) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Crimes and Misdemeanors (1989) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Munich (2005) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |