Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Iri
Movie Buff - 317 Films Ranked
Member Since: Feb 14, 2010
Location: USA
Recent Rankings
88 A Fish Called Wanda (1988) - Apr 17, 2010
85 Spider-Man 2 (2004) - Apr 17, 2010
60 X2: X-Men United (2003) - Apr 17, 2010
87 Touch of Evil (1958) - Apr 17, 2010
60 Lost in Space (1998) - Apr 17, 2010
40 Friday the 13th (1980) - Apr 17, 2010
50 For Your Eyes Only (1981) - Apr 17, 2010
96 Unforgiven (1992) - Apr 17, 2010
88 The Godfather: Part II (1974) - Apr 17, 2010
40 The Mask (1994) - Apr 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Iri. Why not go rank more films, then come back and check it out again?