![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Irish1986 | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 80 | Pitch Black (2000) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Escape from L.A. (1996) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Judge Dredd (1995) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Matrix Reloaded (2003) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Star Trek: Generations (1994) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Mad Max (1979) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Predator 2 (1990) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Serenity (2005) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Hellboy (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |