![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Iron_Dwarf | |
![]() |
Movie Buff - 459 Films Ranked
Member Since: Nov 21, 2008
Location: Maastricht, Netherlands
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | The Duchess (2008) - May 13, 2009 |
| 80 | Eyes Wide Shut (1999) - May 09, 2009 |
| 80 | City Lights (1931) - May 03, 2009 |
| 50 | Hero (2002) - May 03, 2009 |
| 80 | Stalker (1979) - May 02, 2009 |
| 70 | The Killing (1956) - May 01, 2009 |
| 50 | Super Troopers (2002) - May 01, 2009 |
| 60 | True Heart Susie (1919) - Apr 22, 2009 |
| 60 | Our Hospitality (1923) - Apr 22, 2009 |
| 40 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Apr 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |