Iron_mango

ironmango
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 01 May 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

29 8% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Aug 2007
"SO BORED."
75 61% X-Men (2000) - Rated 14 Aug 2007
"Cool action flick. It really did the X-Men justice."
75 61% X2: X-Men United (2003) - Rated 14 Aug 2007
90 97% Sin City (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 79% Batman (1966) - Rated 14 Aug 2007
87 85% Spellbound (2002) - Rated 14 Aug 2007
"Great movie. Had some pretty funny parts and a great insight on preparation for spelling bees."
65 38% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 14 Aug 2007
69 44% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 14 Aug 2007
70 50% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 14 Aug 2007
"Another dumb fun movie but much better done."
89 91% Pulp Fiction (1994) - Rated 14 Aug 2007