![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Isator | |
![]() |
Movie Buff - 223 Films Ranked
Member Since: Nov 7, 2011
Location: Belgium
|

| 83 | The Great Dictator (1940) - Apr 11, 2012 |
| 75 | Salt (2010) - Apr 11, 2012 |
| 72 | Ronin (1998) - Apr 11, 2012 |
| 66 | Die Hard (1988) - Apr 11, 2012 |
| 70 | Troy (2004) - Apr 11, 2012 |
| 79 | Lord of War (2005) - Apr 11, 2012 |
| 77 | The Mummy Returns (2001) - Apr 11, 2012 |
| 75 | Zoolander (2001) - Apr 11, 2012 |
| 82 | Band of Brothers (2001) - Apr 11, 2012 |
| 77 | Thank You for Smoking (2006) - Jan 22, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |