![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Islandia | |
![]() |
Cinema Addict - 1412 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2009
Location: Brooklyn, NY, USA
Gender: Male
Status: Attached
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 6 | Sex and Lucia - Mar 03, 2010 |
| 6 | A Serious Man - Feb 12, 2010 |
| 6 | In the Valley of Elah - Feb 03, 2010 |
| 4 | Quiet City - Feb 01, 2010 |
| 7 | L' Homme qui plantait des arbres - Feb 01, 2010 |
| 5 | Dragon: The Bruce Lee Story - Jan 26, 2010 |
| 7 | Paris, je t'aime - Jan 25, 2010 |
| 7 | Fanny and Alexander - Jan 25, 2010 |
| 4 | Black and White - Jan 22, 2010 |
| 6 | The Hurt Locker - Jan 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,539,000 Movie Rankings and Counting... |