ItsMeDave

itsmedave
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2007
Location: Vancouver, BC, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 25% Knocked Up (2007) - Rated 11 Sep 2007
80 39% Sicko (2007) - Rated 11 Sep 2007
50 10% Annie Hall (1977) - Rated 11 Sep 2007
95 92% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 11 Sep 2007
90 78% Super Size Me (2004) - Rated 11 Sep 2007
85 60% Beetlejuice (1988) - Rated 11 Sep 2007
85 60% Chasing Amy (1997) - Rated 11 Sep 2007
95 92% Dances with Wolves (1990) - Rated 11 Sep 2007
90 78% Traffic (2000) - Rated 11 Sep 2007
3% Analyze That (2002) - Rated 11 Sep 2007