![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ItsaMyRAGE | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2012
Location: India
|

| 88 | Tucker & Dale vs Evil (2010) - Jan 28, 2012 |
| 80 | Black Swan (2010) - Jan 28, 2012 |
| 80 | Up in the Air (2009) - Jan 28, 2012 |
| 90 | Gran Torino (2008) - Jan 28, 2012 |
| 80 | The Blind Side (2009) - Jan 28, 2012 |
| 83 | WALL·E (2008) - Jan 28, 2012 |
| 90 | Braveheart (1995) - Jan 28, 2012 |
| 70 | Shooter (2007) - Jan 28, 2012 |
| 90 | Gladiator (2000) - Jan 28, 2012 |
| 80 | The Shining (1980) - Jan 28, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |