![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ivaly46 | |
![]() |
Movie Buff - 232 Films Ranked
Member Since: Mar 9, 2009
|

| 94 | Troy (2004) - Mar 09, 2009 |
| 82 | Ladder 49 (2004) - Mar 09, 2009 |
| 81 | A Cinderella Story (2004) - Mar 09, 2009 |
| 81 | The Polar Express (2004) - Mar 09, 2009 |
| 69 | Without a Paddle (2004) - Mar 09, 2009 |
| 74 | Walking Tall (2004) - Mar 09, 2009 |
| 77 | Around the World in 80 Days (2004) - Mar 09, 2009 |
| 74 | Win a Date with Tad Hamilton! (2004) - Mar 09, 2009 |
| 74 | The Girl Next Door (2004) - Mar 09, 2009 |
| 71 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Mar 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |